Ігрова музика у поєднанні зі світловим шоу: Cantabile Orchestra презентує новий проект

288

У неділю, 8 листопада, в Sentrum Music Palace відбудеться презентація унікального симфонічного проекту від Cantabile Orchestra «Музика віртуальних світів: сила магії».
Про це «ALNnews» повідомили організатори концерту.
За словами лідера Cantabile Orchestra Артура Кларка, «будь-яку достатньо розвинену технологію не відрізнити від магії». Тема магії іде пліч-о-пліч з ігровою індустрією вже десятки років. І весь цей час ігри удосконалюються, стають складнішими, яскравішими та технологічнішими з однією метою: ще глибше занурити гравця у свій світ. Музика посідає місце одного з найяскравіших виразових засобів у іграх, на рівних з картинкою та сюжетом. Часто вона стає одним з основних елементів тонкої матерії атмосфери гри.

Симфонічний оркестр Cantabile Orchestra та портал справжнього ігрового духу PlayUа запрошують відчути весь драматизм, надреальність, таємничість та містицизм найкращих ігрових саундтреків на концерті присвяченому магічним ролівкам.
В цей вечір прозвучить музика з комп’ютерних ігор: The Witcher 3, Pillars of Eternity, Dark Souls, Dragon Age, Legend of Grimrock, Divinity: Original Sin, Torchlight 2, Diablo 3, IceWind Dale, Neverwinter Nights, Baldur’s Gate, Bastion, Arcanum, The Gothic, GuildWars 2, World of Warcraft, Final Fantasy, The Legend of Zelda, Chrono Trigger, Ever Quest 2, The Elder Scrolls та інших.
Вперше в історії ігрових концертів в Україні музика поєднається із захоплюючим візуальним та світловим шоу! Цього разу відеосупровід буде транслюватись одразу на трьох великих екранах, а комфортно розміститись можна, окрім традиційних місць в партері, за столиками на балконі. Ще одна новинка цього сезону — вперше у концертах серії «Музика Віртуальних Світів» будуть задіяні видатні українські косплеєри!
Спеціально запрошений гість проекту – відомий український діджей Орест Фірманюк, більш відомий як DJ Splash. На концерті він потішить публіку улюбленими треками с стилі Electro House.
Напередодні Орест Фірманюк повідомив, що відгукнувся на запрошення Cantabile Orchestra, оскільки є фанатом їх творчості та вважає, що використання професійної музики в іграх дуже важливе, оскільки це підсилює ефект присутності. Також Орест Фірманюк зізнався, що в іграх надає перевагу  Legend of Grimrock та Diablo 3.

Добавить комментарий

467 просмотров