Залізнична та морська галузі мають стати комфортними, зручними та зрозумілими як для національних учасників ринку, так і для міжнародних партнерів, — Володимир Омелян

Залізнична та морська галузі мають стати комфортними, зручними та зрозумілими як для національних учасників ринку, так і для іноземних партнерів. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з заступником Міністра транспорту Литовської Республіки Саулісом Гірдаускасом. Міністр наголосив на планах Уряду щодо приватизації та концесії морських портів України та реформуванні української залізниці. Він підкреслив, що правила перевезення вантажів територією України мають бути прозорими і зрозумілими для всіх учасників. Сторони обговорили широке коло питань двосторонньої співпраці, окремо зупинились на перспективах розвитку програми контейнерних перевезень «Вікінг» та на можливостях співпраці в авіаційній галузі.
В.Омелян високо оцінив рівень діалогу між Україною та Литовською Республікою як в питанні реалізації двосторонніх проектів, так і в питаннях взаємодіі в рамках проектів ЄС. Також Міністр інфраструктури Україні подякував Литві за підтримку євроінтеграційних прагнень України.

Источник: http://mtu.gov.ua

Добавить комментарий

159 просмотров