Заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк здійснив робочу поїздку до Чернігівської області

7 червня 2016 року заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк здійснив робочу поїздку до Чернігівської області, в рамках якої відвідав Восьмий навчальний Чернігівський центр Державної спеціальної служби транспорту.
Метою поїздки заступника міністра було ознайомлення з матеріально-технічним оснащення військової частини, а також перевірка готовності до виконання завдань за призначенням. Заступник Міністра відвідав навчальний полігон, основні підрозділи навчального центру, парк автомобільної, дорожньо-будівельної та спеціальної техніки тощо.
В навчальному кабінеті з підготовки водолазів заступнику Міністра інфраструктури продемонстрували практичний спуск водолаза у вентиляційному споряджені у 5-ти метровий (у глибину) тренувальний басейн. Інженерно-саперний та аварійно-рятувальний підрозділи представили матеріально-технічне оснащення та засоби індивідуального захисту.
Навчальний центр Держспецтрансслужби готує фахівців за 27-ма спеціальностями — командири відділень, сапери, водолази, санітарні інструктори, кранівники, механіки, кухарі та інші.
З липня 2014 року особовий склад Восьмого навчального центру виконує завдання в зоні АТО.
Источник: http://mtu.gov.ua

Добавить комментарий

198 просмотров