Підприємці – спрощенці Волині сплатили до місцевих бюджетів 98,5 мільйона гривень єдиного податку

У січні – травні 2016 року місцеві бюджети на Волині отримали 98,5 мільйона гривень єдиного податку. Загальна сума надходжень цього платежу з початку року перевищує минулорічні показники на 61,1 відсотка.

«Враховуючи особливості соціально-економічного розвитку регіону, ми прогнозували збільшення надходжень від єдиного податку щонайменше на 30 відсотків проти аналогічного періоду торік. Фактичний стан надходжень переконує у відповідальності більшості представників місцевого малого і середнього бізнесу, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, та дієвості заходів органів ДФС, насамперед в напрямку покращення обслуговування цієї чисельної категорії платників податків», — зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як наголосила керівник волинських фіскалів, саме представники малого підприємництва – активні відвідувачі Центрів обслуговування платників. Отож, в періоди подання звітності завдання фіскалів – максимально швидко та якісно надати необхідні роз’яснення і допомогу в заповнені декларацій.

«Саме працівники податкових інспекцій області, котрі консультують і надають послуги підприємцям в ЦОП, є посередниками між бізнесом і державою. Зростання  надходжень єдиного податку більш як в півтора рази можна вважати одним із показових результатів якісного діалогу  податківців з малим бізнесом», — підсумувала Світлана Савчук.

Источник: http://sfs.gov.ua

Добавить комментарий

62 просмотров