Ми сприятимемо угорським партнерам в організації контейнерних перевезень транзитом через територію України по Транскаспійському Міжнародному Транспортному Маршруту,- Юрій Лавренюк

19-20 вересня під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка відбулось перше засідання Спільного українсько-угорського Комітету з питань комбінованих перевезень.
Юрій Лавренюк подякував всім учасникам за плідну роботу та висловив сподівання, що інформація стосовно перевезень, якою обмінялись сторони в ході переговорів, буде сприяти подальшому розвитку транспортного сполучення між країнами.
Під час засідання сторони обговорили базові принципи реалізації двосторонньої Угоди про міжнародні комбіновані перевезення (від 2013 року), що стануть надійним фундаментом для подальших переговорів з цього питання.
 «Сподіваюсь, що вже на наступному засіданні Спільного Комітету з питань комбінованих перевезень, сторони вироблять ефективні рішення з популяризації та підвищенню конкурентоспроможності контрейлерних перевезень, зокрема визначать умови видачі, кількість та умови використання преміальних дозволів на здійснення транзитних автомобільних вантажних перевезень», — підкреслив Юрій Лавренюк.
Сторони домовились про організацію тестового контрейлерного поїзда із терміналу Захонь на території Угорщини.
 «Хочу підкреслити готовність української сторони всіляко сприяти угорським партнерам в організації контейнерних перевезень транзитом через територію України далі у країни Азії по Транскаспійському Міжнародному Транспортному Маршруту»,- зазначив Юрій Лавренюк.
По закінченню Спільного українсько-угорського Комітету з питань комбінованих перевезень було відкрито засідання українсько-угорської Змішаної Комісії з міжнародного автомобільного сполучення.
 Угорська сторона подякувала за співпрацю і висловила сподівання, що засідання Змішаної Комісії з міжнародного автомобільного сполучення буде таким же успішним та результативним, як засідання Спільного Комітету з питань комбінованих перевезень. 


 

Источник: http://mtu.gov.ua

17 просмотров