Ми зацікавлені у поглибленні співпраці з китайськими компаніями — Володимир Омелян

Ми зацікавлені у поглибленні співпраці з китайськими компаніями. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі із представниками провідних китайських компаній, які реалізують інфраструктурні проекти. 
Компанії  Norinco, China Gezhouba Group Corporation, Power China Sinohydro Bureau, China Nerin Engineering Co. Ltd., Jiangxi Railway Investment Group Co. Ltd.,  Dalian Angel Venture Capital Co. Ltd. мають багаторічний досвід у інженерному проектуванні  та транспортному будівництві, зокрема у будівництві автодоріг та залізних доріг, метро тощо.
«Ринок України змінюється у бік дерегуляції та спрощення ведення бізнесу. Товарообіг між КНР та Україною збільшується: тільки за останні півроку він зріс на 50 відсотків» — зауважив Володимир Омелян.
 Міністр інфраструктури відзначив, що українсько сторона вітає  китайські компаній, які вже долучились до реалізації інфраструктурних проектів у морській сфері та дорожньому будівництві, та  висловив сподівання на збільшення кількості таких компаній, а також розширення сфери взаємовигідної співпраці. 
«Напрями, у яких ми можемо співпрацювати: 13 портів, які можуть бути передані в концесію або приватизовані, розвиток річкових перевезень, будівництво бетонних автодоріг,  розвиток cargo-авіації, спільне виробництво електромобілів, розбудова залізничної інфраструктури» — зазначив Володимир Омелян.

Источник: http://mtu.gov.ua

54 просмотров