Морська пошуково-рятувальна служба успішно провела пошуково-рятувальні операції в районі о. Джарилгач

17 липня черговим капітаном-координатором Державного морського рятувально – координаційного центра КП «МПРС» було отримано повідомлення від чергового ДСНС м. Скадовськ про те, що в районі маяка Джарилгацький попав на мілину пасажирський катер ОМ-104 з пасажирами на борту.  Для забезпечення безпеки пасажирів з порту Скадовськ був надісланий ПРК-05 КП «МПРС». З борта катера ОМ-104 було евакуйовано 7 осіб. Усіх доправили до порту Скадовськ, де передали працівникам медичної допомоги.
Також надійшло повідомлення від капітана катера ОМ-103, який також знаходився на мілині поруч з катером ОМ-104, про необхідність евакуації з острова Джарилгач пасажирів. Для допомоги був задіяний ПРК-05 КП «МПРС», який евакуював 13 пасажирів. Потерпілих доставили до порту Скадовськ.
З катера ОМ-103 екіпаж катера ПРК-05 евакуював у безпечне місце ще 16 пасажирів. Задля безпеки катерів ОМ-103 та 104, яких зняли з мілини,  ПРК-05 супроводив їх у порт Скадовськ.
18 липня черговим капітаном-координатором Державного морського рятувально-координаційного центру КП «МПРС» було отримано повідомлення від чергового ДСНС м.Скадовськ про те, що в районі причалу маяка Джарилгацький зникли двоє людей.
Для проведення пошуково-рятувальної операції був направлений ПРК-05 КП «МПРС» з пошуковою мобільною групою на борту в складі співробітників ДСНС, прикордонників та поліції.
Зниклі були знайдені та евакуйовані на катер «Морської пошуково-рятувальної служби» ПРК-05, який доставив їх в порт Скадовськ. 

Источник: http://mtu.gov.ua

44 просмотров