Одеські роботодавці збільшили сплату єдиного внеску на 1,1 млрд.грн.

За перше півріччя 2017 року платниками податків Одеської області до бюджету направлено 3,5 млрд.грн. єдиного внеску, що на 1,1 млрд.грн. або на 45 % більше, ніж за січень-червень минулого року.

«Заходи фіскальної служби з виведення заробітних плат з «тіні», роз’яснення роботодавцям необхідності офіційного працевлаштування найманих працівників, відмови від виплати заробітної плати в «конвертах — це  ключові фактори, які сьогодні впливають на збільшення надходжень з єдиного внеску», — зазначає начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Єдиний внесок є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.

Ті ж роботодавці, які нехтують вимогами законодавства, не оформлюють найманих працівників та виплачують заробітну плату в «конвертах», позбавляють своїх робітників цих гарантій, порушуючи тим самим їх права на соціальний захист та підтримку держави.

Нагадуємо, Головним управлінням ДФС в Одеській області впроваджено мобільний додаток Legal Work, який допомагає викривати факти виплати заробітної плати “у конвертах” та неофіційного працевлаштування.

Завантажити мобільний додаток Legal Work можна на мобільний телефон або планшет через Play Market або App Store.

Источник: http://sfs.gov.ua

35 просмотров