Перевезення військових буде здійснюватись в комфортних умовах, — Юрій Лавренюк

Сьогодні, 10 липня, виконуючи доручення керівництва держави та Міністерства інфраструктури, ПАТ «Укрзалізниця» продемонструвала модернізований вагон, яким буде здійснюватися перевезення військової варти Збройних сил України.
Для потреб супроводжуючих військові ешелони було переобладнано перший службово-технічний рефрижераторний вагон, який облаштований спальним купе, караульним приміщенням, кухнею та всіма необхідними умовами для комфортного перевезення військової варти. Усі побутові приміщення опалюватимуться взимку та мають систему водопостачання.
Міністерство інфраструктури приклало чимало зусиль для того, щоб зрушити з місця вирішення проблемного питання перевезень наших військовослужбовців у так званих вагонах «теплушках».
Так, під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка, за участі представників профільного департаменту Мінінфраструктури, Міністерства оборони, ПАТ «Укрзалізниця», Збройних Сил України та журналістів Радіо «Свобода» було проведено низку нарад, щодо вирішення цього важливого та негайного питання.
Керівництво Міністерства інфраструктури неодноразово наголошувало на тому, що враховуючи складну ситуацію, яка має місце на Сході України та проведення АТО, питання обороноздатності та належного забезпечення військовослужбовців нашої країни є надзвичайно важливим та негайним.
І ось, ми маємо очевидні результати роботи. «Продемонстрований вагон, відповідає всім необхідним умовам для перевезення військової варти. ПАТ «Укрзалізниця» виконала поставлене завдання у визначені строки. Міністерство інфраструктури України має надію, що вже до кінця серпня, Збройні сили України будуть забезпечені подібними вагонами для перевезення військової варти у повному обсязі», — зазначив Юрій Лавренюк.
Так, до кінця серпня 2017 року, ПАТ «Укрзалізниця» планує облаштувати ще 14 подібних вагонів, а для перевезення особового складу керівництво ПАТ «Укрзалізниця» зобов’язалось використати ще 102 плацкартних вагони.
Крім того, керівництвом Міністерства інфраструктури неодноразово наголошувалось на тому, що всі перевезення спеціальних вантажів в критих вагонах, а також перевезення військової варти залізницями наразі виконується відповідно до «Инструкции по изготовлению, эксплуатации, хранению и учёту съемного воинского оборудования на железных дорогах СССР», затвержденої наказом Міністерства шляхів сполучення від 26.02.85 року, яка є застарілою і потребує негайних змін, які б відповідали всім вимогам сьогодення, щоб наші військові були забезпечені комфортними умовами під час несення служби.
Наразі триває робота щодо вдосконалення нормативно-технічної документації з зазначених питань. І вже на кінець липня 2017 року, всі нормативно-технічні документи будуть врегульовані та відповідатимуть всім вимогам сьогодення.

Источник: http://mtu.gov.ua

51 просмотров