Всі графіки постачання імпортного енергетичного вугілля для потреб українських ТЕС мають бути погодженні у десятиденний термін, — Юрій Лавренюк

Всі графіки постачання імпортного енергетичного вугілля для потреб українських ТЕС мають бути погодженні у десятиденний термін. Про це повідомив заступник Міністра інфраструктури, 30 червня, під час наради щодо логістики постачання імпортного енергетичного вугілля для потреб українських ТЕС, яка відбулась під його головуванням. В нараді взяли участь представники Міненерговугілля, енергетичних компаній, керівники профільних департаментів Мінінфраструктури, ДП «Адміністрація морських портів України», морських торговельних портів та ПАТ «Укрзалізниця».
Юрій Лавренюк наголосив на тому, що питання координації роботи щодо приймання, обробки, доставки та постачання імпортного енергетичного вугілля для потреб українських ТЕС є негайними і потребують якнайшвидшої стабілізації: «Питання логістики постачання імпортного енергетичного вугілля для потреб українських ТЕС має бути врегульовано якнайшвидше. Представники енергетичних компаній повинні мати повну взаємодію з морськими торговельними портами та залізницею, для своєчасного постачання вугілля до України. Всі графіки щодо постачання повинні бути погодженні у десятиденний термін».
В ході наради представники Міненерговугілля та енергетичних компаній доповіли про потреби та плани постачання імпортного вугілля до кінця 2017 року, в свою чергу, представники морських портів та терміналів повідомили учасників наради про поточні можливості прийняття та обробки імпортного вугілля. Зокрема, заступник Міністра інфраструктури зазначив, що: «ПАТ «Укрзалізниця» повинна забезпечити залізничним рухомим складом заявлені обсяги завезення імпортного вугілля до українських ТЕС до початки опалювального сезону та під час нього, а керівництво ПАТ «Укрзалізниця» — розглянути питання, щодо збільшення кількості та модернізації залізничного рухомого складу».
Юрій Лавренюк зазначив, що Міністерство інфраструктури України сприяє максимальному створенню умов для своєчасного постачання імпортного енергетичного вугілля до українських ТЕС та прикладе максимальних зусиль для того, щоб наші громадяни були забезпечені світлом та теплом.

Источник: http://mtu.gov.ua

32 просмотров