Кемерон відмовився від планів бомбити «Ісламську державу» в Сирії

257

Прем’єр–міністр Великої Британії Девід Кемерон відмовився від намірів завдати ударів по позиціях «Ісламської держави» в Сирії.
Про це пише «Європейська правда» з посиланням на The Times.
Як зазначається, Кемерон не зміг вмовити достатню кількість депутатів депутатів-лейбористів, які могли б вмовити свого лідера Джеремі Корбіна підтримати цю пропозицію. Крім того, він не зміг подолати спротив таким намірам у власній партії.

Рішення про відмову від таких намірів також викликано вступом Росії у військовий конфлікт в Сирії, що створило ризики зіткнень між британськими і російськими ВПС.
Як зазначає видання, крок Кемерона стане швидше за все великим розчаруванням для США, які вирішили надіслати в Сирію до 50 спецназівців.
Повідомляється, що для підтримки відповідного законопроекту Кемерону необхідні були голоси 40 лейбористів, однак Джеремі Корбін заявив, що підтримує мирне вирішення конфлікту.
В той же час джерела видання стверджують, що Кемерон все ж готовий поставити відповідний законопроект на голосування, якщо у Палаті громад буде відповідний консенсус.

Добавить комментарий

491 просмотров