Електронний майданчик

Офіційний сайт Прозорро – українська автоматизована система, яка пропонує зручні транзакції та безкоштовний онлайн-аукціон для онлайн-продажу нерухомості, металів, автомобілів та компаній.

Українські компанії проводять більшу частину процесів закупівель із кваліфікованими юристами, тому проект Прозорро корисний не лише для інтернет-маркетингу, доступу до електронних платежів на ринку, безпеки даних – це гарантує сайт УЕБ.

Торги та діалоги

На простому веб-сайті УЕБ можна побачити список безкоштовних онлайн-продажів, законних онлайн-продажів та безкоштовного програмного забезпечення, яке працює по всій Україні, все у простій формі з детальною інформацією для інтелектуального веб-браузера. Тут є онлайн-карта, на якій можна знайти останні програми, а також точне розташування будівель та ресурсів. Можливість легко купувати та продавати нерухомість. 

Вільна торгівля товарами

Інформація про конкурентів – обговорення між учасниками з метою визначення ключових параметрів учасників, таких як ціни на послуги, продукти та пропоновані сайти.

Для участі в аукціоні потрібно продати свій бізнес через торгову систему та подати заявку на отримання ціни після реєстрації на майданчику. Також тут надаються юридичні послуги з моменту реєстрації. На веб-сайті УЕБ, можна легко побачити свій бізнес або інформацію про нього – не потрібно нічого позичати.

Чесна співпраця

Співпраця з товарними біржами в Україні чесна та відкрита – без прихованих комісій чи зборів. Веб-сайти надають потрібну інформацію. Перш ніж робити ставки, потрібно знати:

  • номінальну вартість;
  • ставку;
  • вартість страхового внеску;
  • умови співпраці.

Для кожної партії є докладний опис даних та програми. Якщо відвідати цей майданчик, можна побачити не лише дизайнерський номер автомобіля, а й його місцезнаходження. Також тут можна дізнатися всю інформацію про конкретну ділянку. Наприклад, його площа, положення та призначення. Це стосується нерухомості та іншого майна. По навігації дуже легко орієнтуватися, тому можна отримати бажаний продукт через фільтр. Також можна вказати місто, в якому є бажання здійснити покупку.

Участь на сайті партнера Прозорро.Продажі

Щоб приєднатися до цього бізнесу, потрібно спочатку зареєструватись на сайті партнерства Прозорро. Не треба турбуватися про анонімність, інші учасники не можуть бачити особисту інформацію своїх колег. Кожному зареєстрованому користувачеві надається спеціальний кредит під процентну ставку. Продаж відбувається у кілька етапів:

  1. Під час реєстрації учасник повинен платити комісію, зазвичай 10% від первісної вартості лоту, щоб надати інформацію про лот у певній сумі.
  2. Після оплати необхідно натиснути кнопку «Увійти».
  3. Ставки будуть розраховані в 3-х раундах по 3 хвилини кожен, і переможець отримає найвищий приз у розіграші.

Таким чином, на найвигідніших умовах можна швидко, легко та віддалено володіти землею або купити право оренди землі https://sale.ueex.com.ua/ru/news/yak-provodytqsya-aukcion-na-zemlyu-za-novymy-pravylamy, нерухомості та автомобілів.

Основна діяльність: підсумки УЕБ

Наразі майданчик УЕБ має понад 45000 укладених угод. При цьому слід зазначити, що всі ці угоди, тобто 100%, закінчені з повним виконанням зобов’язань кожної сторони. Загальний обсяг продажів на цей період становить понад 200 млрд. гривень. Завдяки майданчику торгівлю виконують близько 1300 компаній, а в торгах беруть участь як відносно незначні компанії, якщо йдеться про масштаб, так і великі гравці світового рівня, які займаються видобутком та створенням енергоресурсів. 

Крім цього, на майданчику діють великі державні підприємства та відомі світові трейдери. Цей факт обумовлюється тим, що торгівля на Українській енергетичній біржі дозволяє всім учасникам ринку значно підвищити рівень безпеки угод, тобто мінімізує ті чи інші ринкові та фінансові ризики.

Якщо відзначити найактивнішу нинішню діяльність, варто вказати на короткостроковий ринок природного газу, а також деривативи, тобто терміновий ринок енергоресурсів. УЕБ займається активним залученням найавангардніших світових практик та технологій на український ринок, який дозволяє, у свою чергу, зробити цей ринок найбільш ефективним, прозорим і конкурентним. УЕБ входить до Асоціації європейських енергетичних компаній, а також асоціації Біржові електронні майданчики та Європейської бізнес асоціації.

До основних завдань діяльності належить встановлення прозорих та зрозумілих параметрів вартості, які створені за допомогою відкритих та зрозумілих, конкурентних ринкових методів. Таким чином існуючі біржові котирування визнаються як органами влади, так і затребуваними ринком, що використовуються при публікації котирувань на майданчиках міжнародних інформаційних агентств.