Інтернет-аукціони для УУБ в системі Prozorro

1 липня 2021 року в Україні сталася непередбачена подія – земельні ділянки сільськогосподарського призначення будуть виставлені на продаж через аукціони. До цього моменту всі фермери могли здавати в оренду свої земельні ділянки або продавати їх, використовуючи нелегальні та напівлегальні методи продажу. Саме з цією метою було реалізовано процес аукціонного продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Щоб кожен процес був законним і відображався у всіх документах.

Онлайн-торги на УУБ

У законопроекті № 2125 зазначено, що аукціони будуть проводитись онлайн, через Інтернет, у форматі електронної угоди. Кабінет Міністрів України займається процедурами та адмініструванням кожної аукціонної торгової системи.

Учасники торгів є власниками землі, державними та комунальними підприємствами. Тепер усі вони можуть здійснювати операції зі своїми сільськогосподарськими угіддями на законних підставах відповідно до законодавства України. Система називається «Прозорро.Продажі», що говорить сама за себе, система абсолютно прозорих продажів.

Аукціон сільськогосподарських земель – торги клієнтів з продавцями чи орендарями, власниками яких стає той, хто назвав і заплатив величезну. Саме цей процес дозволить здійснити купівлю, продаж або оренду земельних ділянок на законних підставах, без корупції та втручання третіх сторін у процес угоди. Крім того, кожен процес може принести власникам не тільки дохід від продажу землі, але і чудовий бонус зверху.

Наприклад, земельні ділянки будуть виставлені на продаж https://sale.uub.com.ua/ru/news/aukciony-po-zemli-skoro-startuyutq-v-ukraqini, клієнт придбає їх, тим самим декларуючи для кожного регіону, він робить свої дії кращими та ефективнішими.

Нещодавно, перед початком аукціону, Володимир Зеленський прийняв законопроект № 2194. У ньому йдеться, що процес децентралізації сільських земель є відкритим – своєрідна «Земельна Конституція». В результаті цієї нової «Конституції» не буде завдань з продажу землі, а також корупції, хабарів та намірів третіх осіб.

Для того, щоб стати учасником системи, досить пройти просту реєстрацію на сайті, ту, яка співпрацює із системою Prozorro, скажімо, Українська універсальна біржа.