Нанесення апостилю та його різновиди

Апостиль – це певний штамп і його головним завданням є завірення певного документу. Як правило, апостиль проставляється лише на офіційні документи. Відповідно, вони набувають чинності саме після нанесення даного штампу.

Важливо розуміти, що маючи бажання виїхати за кордон і знайти там роботу, або ж вступити до вузу, то обійтись без апостилю буде неможливо. Важливо, щоб на відповідних документах був наявний апостиль. В цьому вам може допомогти агенція перекладів “Експрес”. Це вже давно переварений сервіс, розташований в центрі Львову. Дана компанія входить до найкращих в даному місті і користується там досить серйозним попитом. Щоб замовити виконання даної процедури, вам потрібно скористатися сайтом https://primeintour.com. Головне – це чітко розуміти, куди ви збираєтесь їхати та для яких конкретних цілей вам потрібен апостиль.

Які міністерства використовують апостиль

На території України є три основні міністерства, які виконують процедуру нанесення апостилю. Всі ці міністерства мають досить серйозний вплив на основні діючі структури в державі.

Серед цих міністерств можна виділити:

  • Міністерство освіти й науки – відповідно, сюди відносяться документи, що мають пряме відношення до освіти. Як правило, це: сертифікати, диплом, додатки, атестати й тому подібні документи;
  • Міністерство юстиції – це можуть бути документи, що видаються певними судовими установами. Це можуть іти папери, що проходять погодження в нотаріусів й так далі;
  • Міністерство іноземних справ – дана структура займається нанесенням апостилю та всі інші документи, які не можна віднести до двох перелічених категорій.

Важливо зазначити, що існує певний перелік країн, для виїзду до яких недостатньо проставити апостиль. Тобто, для того, щоб подібний документ набув сили та став діючим на території іншої держави, він потрібен пройти через процедуру подвійного апостилювання. До переліку цих країн відносяться: Франція, Нідерланди, Великобританія, Швейцарія та інші.

Що собою представляє процедура подвійного апостилю

Як уже згадувалось раніше – це досить серйозна і важлива процедура, без якої іноді не виходить отримати дозвіл на в’їзд до іншої країни. Багато хто, не має навіть мінімальної інформації про те, як проходить процес подвійного апостилю. В окремих ситуаціях, ця інформація може бути по-справжньому корисною.

Подвійний апостиль наноситься наступним чином:

  • Замовник послуги повинен надати оригінал документу, на який потрібно проставити апостиль;
  • Далі, даний штамп проставляється в спеціально зазначеному для цього місця;
  • Після цього, виконується повний переклад документів на відповідну мову;
  • Наступний крок – це завірення документу в нотаріуса. Тут не так важливо, про який саме документ йде мова. Це може бути паспорт, диплом, посвідчення про шлюб й так далі. В будь-якому випадку, документ повинен пройти через стадію завірення;
  • Останній крок – це нанесення другого апостилю вже на завірений документ.

Саме так виглядає процедура нанесення подвійного апостилю. Варто зазначити, що в плані затрат часу, процес не набагато довший ніж нанесення звичайного апостилю При цьому, проігнорувавши даний момент ви можете в останній момент отримати відмову на перетин кордону.

Якщо ви бажаєте отримати високу якість нанесеного апостилю та його перекладу, можете перейти за посиланням https://primeintour.com/legalizatsiya-apostil-2. Це вже давно перевірене бюро і воно встигло себе зарекомендувати з кращої сторони. Щоб впевнитися в цьому, можна ознайомитися з відгуками інших клієнтів, яким свого часу довелось звертатись до даного сервісу.