Офіційні сайти України по торгах

В Україні в існуюче час зареєстровані непоодинокі портали, основна спрямованість яких – торгівля власністю компаній-банкрутів, а також транспортними засобами, нерухомим майном і земельними наділами які належать або державі, або приватній особі. 

Флагманом серед всіх подібних майданчиків по тендерам є система Прозорро. Для прийняття участі в таких торгах розроблена загальнодоступна платформа Українська універсальна біржа –база, де знаходиться велика кількість діючих торгових пропозиції, тендери на будівництво будівель і споруд і інше. 

Онлайн формат здійснення аукціонів дає можливість бути де завгодно і паралельно відстежувати подані заявки, які подаються на конкурсній основі. Так, ви одночасно можете знаходиться в Харкові, Одесі, Києві чи зовсім іншому місті, або навіть за кордоном, але при цьому не упустити нічого значущого.

У момент здійснення торгів, учасникам тендеру надається підтримка в різних питаннях, включаючи і консультації грамотних юристів. Створити профіль дуже нескладно – в цих цілях потрібен мінімальний введення даних, а для прийняття участі в торгах – спеціальний пакет документів електронного формату.

Як проводяться аукціони учасників торгів?

Для клієнтів у Prozorro продаються надзвичайно захоплюючі об’єкти, і відповідно є можливість купувати їх за прийнятними цінами. Тут, як і в будь-якому реальному природному процесі, можуть виникнути різні обставини. У якийсь момент остаточна ціна продажу на аукціоні виявляється набагато нижчою від ринкової, а в певний момент ціна зростає в рази в порівнянні з початковою собівартістю.

Що потрібно зробити, щоб взяти участь в аукціонних продажах Prozorro:

  • надайте перевагу тому активу продажу, який вас цікавить, з усією інформацією про нього ви також можете ознайомитися на юридичном веб-сайті Prozorro;
  • ознайомитися з активом та умовами продажу, а також з початковою вартістю;
  • вибрати відповідну для вас онлайн-платформу з числа акредитованих та розміщених у домені Prozorro;
  • зареєструватися на ній;
  • висловити бажання взяти участь у певному торзі та надіслати відповідну заявку зі свого цифрового особистого кабінету;
  • кваліфікувати учасника;
  • сплатити початковий внесок (якщо це передбачено умовами угоди)
  • брати участь в аукціоні;
  • стати його переможцем, якщо для вас прийнятна вартість, яку почнуть створювати під час проведення аукціону;
  • сплатити решту суми та оформити всі документи для передачі активу вам.

Публічність процедури та виключення корупційних схем надають системі інтерес від звичайної особи або керівника підприємства. Тому дозволяється робити вигідні інвестиції.

Партнер Прозорро УУБ заслуговує на довіру 

Спосіб аукціонних продажів і покупок на ринку України в останні кілька десятків років все більше набирає обертів, з цієї причини Прозорро запросила до взаємодії відповідального партнера – майданчик УУБ, за допомогою якої будь-який громадян України має право брати участь в тендерах або аукціонах. У якості лотів великим попитом користуються наділи землі і відчужені транспортні засоби. У категорії відчуженого майна найбільше перебувають авто, які купувалися в кредит, але які не були оплачені. Тому в учасників з’явилася відмінна можливість придбати майже новий автомобіль в чудовому стані за неймовірно низькою ціною. 

Також всі маніпуляції проводяться в онлайн форматі, що дуже зручно. Немає необхідності відволікатися від роботи і інших значущих справ – відстежувати весь процес можна по інтернету, будучи там, де вам зручно зараз. Документи також висилаються в електронному вигляді.

Це відноситься і до реалізації, придбання землі, яка проводиться офіційно, що ґрунтується на Земельному кодексі з підключенням необхідних інстанцій. Вам надається можливість вибрати будь-який наділ для будь-яких завдань – щоб побудувати житло, завести господарство або створити підприємство. Є також землі, в рамках яких знаходяться нерухомість. На карті можна побачити розташування наділу, щоб виразно розуміти, чи прийнятний він під певні цілі. Про продаж землі ви можете прочитати детальніше https://sale.uub.com.ua/news/aukciony-z-prodazhu-zemelqnyh-dilyanok-na-majdanchyku-uub

Якщо поки що в числі пропозицій немає потрібного для вас – воно неодмінно буде опубліковано, слід тільки оформити підписку на розсилку, таким чином ви будете повідомлені про нові пропозиції. При оформленні договору всі моменти обговорюються. Якщо ви купуєте право на оренду, то в контракті буде зрозуміло вказані її ціна і термін. Подібний підхід цілком виключає ймовірність обману, шахрайства та інших угод поза законодавством.