Продаж металобрухту на Прозоро.Sale

Металобрухт відноситься до вторинної сировини, яке може бути використано вдруге. Пізніше проходження переробки металом здатний замінити природну сировину. В такому сировину потребують різні гілки промисловості в Україні.

Придбати або продати металобрухт по виграшній вартості на одному з офіційних порталів системи Prozorro.Sale, наприклад, «Української універсальної біржі» https://sale.uub.com.ua/filter/scrap-metal. На нашій платформі ви зумієте виявити найбільш виграшні пропозиції, зібрані зі кожної України.

Які є види металобрухту в системі Прозорро?

На аукціоні можна придбати або реалізувати лом кольорових або чорних металів. До складу чорних металів входимо нержавіючий, сталевий і чавунний лом. У складі кольорового металу ви зумієте виявити мідь, алюміній, титан, магній, свинець, напівпровідникову і рідкіснометалеве Брухту. На офіційній майданчику системи Прозорро.Продажі sale.uub.com.ua ви можете виявити кольоровий і чорний металобрухт:

 1. в складі великого устаткування;
 2. у вигляді відходів чавунних виробів;
 3. у вигляді залізний стружки та інших відходів індустріального виробництва;
 4. як залишки металлочастей транспортних засобів;
 5. після списання техніки і запасних частин;
 6. у вигляді труб, мідних проводів, вентилів і багато іншого.

В системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі металобрухт виставляють комунальні та держпідприємства. Один з клієнтів — АТ «Укрзалізниця» — величезний володар металлоотходов. У компанії резерви оцінюються на ярусі 400-450 тис. тонн і інші великі компанії.

На що варто звернути увагу при покупці металобрухту в системі Прозорро.Продажі?

Учасникам торгів варто звернути увагу на:

 • Ціну металобрухту. Вартість може варіюватися, виходячи з обсягу лота, матеріалу.
 • «Чистоту» металобрухту. У викладі до товару вказується ступінь засміченості сировини, наявності в ньому неметалевих частинок.
 • Період вивезення придбаної сировини, присутність служб по навантаженню, різанні, сортування і перевезення. Додаткові служби можуть впливати на вартість лота.

Стартова вартість на аукціонах підвищена. Величина найменшого кроку становить 1% від ціни лота.

Що ж повинні знати учасники торгів металобрухту на Prozorro.Sale?

Кожним учасникам аукціонів електронної системи Прозорро.Продажі потрібно знати наступну інформацію:

 1. Лоти виставляються на офіційних майданчиках системи Прозорро.Продажі. «Українська універсальна біржа» уклала договір з ДП «Прозорро.Продажі» про підключенні до Центральної бази даних і пройшла акредитацію.
 2. Брати участь в аукціонах і пройти реєстрацію на майданчику системи Prozorro.Sale можуть як юридичні, так і фізичні особи.
 3. На аукціоні з реалізації металобрухту громаднам надається посилання на модуль торгів, що знаходиться в ЦБД на Прозорро.
 4. Учасники, які хочуть взяти участь в торгах зобов’язані внести реєстраційний гарантійний внесок. Якщо користувач програв торги, то системою передбачено повернення зробленого гарантійного внеску.

Торги в системі Prozorro.Sale проходять сумлінно. За процесом можуть відстежувати всі бажаючі, що виключає ймовірність махінацій і сірих схем. Частіше кожного спостерігачами процесу є соціальні діячі, волонтери, державні представники.

При появі питань або при необхідності отримати кваліфіковану підтримка, незмінно дозволено звернутися до адміністраторів УУБ. Наші експерти не тільки дадуть відповідь на ваші питання, але і допоможуть в складанні тактичного плану для придбання виграшу в аукціоні.