Продаж землі та оренда нерухомості в системі Prozorro

На Прозоро оренда нерухомості в державній владі відкрита з 2017 року. Успіх цього плану підтверджується більшістю продуктивних тендерів та понад мільйоном гривень, що надійшли до бюджету країни.

Сьогодні різні організації мають порожні будівлі, які не використовуються за призначенням, і витрачають додатковий бюджет на їх утримання. Деякі з них здають об’єкти подібного характеру в оренду, отримуючи при цьому нелегальний дохід.

Як показує «Prosrro.Sale», зробити оренду державного майна прозорою та ефективною досить просто – для цього достатньо дати можливість зробити це тим, хто може це зробити. Це дало поштовх для організації оренди нерухомості в Прозоро.Продажі », що, в свою чергу, дало змогу оптимізувати використані джерела і одночасно заощадити та заробити гроші.

Де є можливість орендувати нерухомість?

Доступна оренда нерухомості та продаж землі за підтримки Prozorro https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelni-torgy-koly-startuyut-ta-yak-prohodytymut/ має свої переваги. До цього всі спроби добросовісно потрібного орендаря стикалися з більшістю перешкод: напівзруйнованих законодавчою базою, бюрократією та повсюдно корупцією. Тепер, щоб орендувати майно, потрібно легко зареєструватися на платформі Української універсальної біржі.

Однією з перших фірм, яка підтримала цей план, була «Укрпошта». На Prozorro оренда державної нерухомості здійснюється якомога швидше, відкрито та комфортно. Простота торгів приваблює багатьох приватних підприємців, які раніше здавали в оренду майно, яке є, але приватною власністю, і дає можливість сформувати гідну ринкову вартість оренди державного нерухомого майна.

Після реєстрації на Українській універсальної біржі, яка є офіційною та акредитована на державному рівні, доступ до найпопулярніших орендних аукціонів одразу відкривається. Ціна лота буде такою ж, як розмір оренди приміщення на місяць, а також враховується часовий інтервал, на який буде оформлена оренда. Ймовірність оформлення оренди громадських приміщень за підтримки інтернет-аукціонів повністю виключає тіньові продажі та корупцію